США оголосять про новий пакет військової допомоги Україні на 300 млн доларів — Reuters

26 травня. Todaysdays. Сполучені Штати планують оголосити про надання Україні нової військової допомоги на суму до 300 мільйонів доларів, яка складиметься переважно з боєприпасів. Про це пише Todaysdays з посиланням на Reuters.

Деталі

Так, джерело повідомляє, що новий пакет планують оголосити уже в п’ятницю. Однак, про нову військову допомогу можуть повідомити й після вихідних, присвячених Дню пам’яті в США.

Очікується, що пакет міститиме більше керованих реактивних снарядів залпового вогню (GMLRS) для пускових установок HIMARS та боєприпасів.

Допомога буде фінансуватися в рамках програми Presidential Drawdown Authority, завдяки якій, президент США може дозволити передачу зброї безпосередньо із запасів країни без схвалення Конгресу.

Зазначається, що вартість і вміст пакету можуть змінитися в будь-який час до його підписання президентом Джо Байденом.

Нагадаємо

Фінляндія поставить Україні додаткову військову допомогу на 109 мільйонів євро. До неї входить, зокрема, зенітне озброєння та боєприпаси.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: