Уряд створив координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей

27 травня. Todaysdays. Кабінет міністрів України утворив координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, передає Todaysdays.

Цитата

«Утворено Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей», — написав Мельничук.

Деталі

За його словами, затверджено Положення про Координаційний центр.

«Визначено, що Координаційний центр є тимчасовим консультативно-дорадчим органом КМУ, що утворюється для забезпечення узгодження дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань підготовки і проведення заходів загальнодержавного значення з метою швидкого та ефективного розроблення та впровадження Національного плану сімейного виховання та догляду дітей в Україні та програм з розвитку сімейного виховання дітей, забезпечення системного підходу до організації та координації заходів з виконання Плану, планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх здійснення», — повідомив Мельничук.

Доповнення

Уряд затвердив порядок надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час війни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: