Через аварію на угорській залізниці затримується рейс з Відня до Києва

По | 08.05.2023

КИЇВ. 8 травня. Todaysdays. Через сходження вагонів із залізною рудою на угорській залізниці у дорозі на 6 годин затримується залізничний рейс з Відня до Києва, повідомили в АТ «Укрзалізниця», пише Todaysdays.

Цитата

«У зв’язку з транспортною подією на угорській залізниці, безпересадкові вагони Відень-Київ відправленням із Відня 07 травня запізнюються на 6 годин. По прибуттю на станцію Чоп вагони будуть включені до складу поїзда №82 Ужгород-Київ і прибудуть до столиці 09 травня (замість 08 травня о 19:30) у складі поїзда №750», — повідомили в УЗ.

«Звертаємо увагу українських пасажирів, що затримка торкнеться і зворотних поїздів до Відня, просимо враховувати це при планування пересадок і вильотів з будапештського аеропорта», — наголосили в компанії.

Доповнення

У неділю, 7 травня, вранці 9 вагонів угорського 35-вагонного вантажного поїзда із залізною рудою зійшли з рейок між станціями Újfehértó і Hajdúhadház. «Наразі угорські колеги тільки розпочали підйом вагонів, відтак відновлення залізничної колії та контактної мережі триватиме щонайменше день», — зауважили в УЗ.

Рух потягів між Hajdúhadház та Újfehértó призупинено, угорська залізниця пропонує пересадки на підмінний автобус, а угорські та австрійські поїзди інтерсіті між Будапештом і Захонню курсуватимуть між Будапештом і Ньїредьгазою через Мішкольц із довшим часом у дорозі.⠀

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *