Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в День Європи завітає до України

По | 09.05.2023

9 травня. Todaysdays. Сьогодні, 9 травня, до Києва має завітати голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. У столиці Україні вона зустрінеться із Президентом України Зеленським, пише Todaysdays.

Деталі

Візит голови Єврокомісії до Києва був анонсований вчора, 8 травня. Щоправда, у прес-службі ЄК якихось особливих деталей візиту не розкрили. Зазначили лише, що фон дер Ляєн під час зустрічі із Зеленським «підтвердить непохитну підтримку України з боку ЄС у День Європи».

Символічно,що візит відбудеться 9 травня, коли Україна разом з усіма країнами-членами ЄС вперше у цей день відзначатиме День Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість Дня перемоги 9 травня буде День Європи – Зеленський підписав указ

З великою долею ймовірності можна припустити, що однією з к ключових тем переговорів фон дер Ляєн та Зеленського стане вступ України до Європейського Союзу.

Як заявила віце-прем’єрка з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина в ексклюзивному коментарі Todaysdays, країна перебуває майже на фінальному старті для початку перемовин щодо вступу у Європейський Союз.

За її словами, Україна послідовно виконує усі рекомендації ЄС щодо вступу. Однак, у процесі виникають додаткові пропозиції від деяких країн-членів ЄС.

Проміжний звіт від ЄС щодо виконання рекомендацій Україна очікує отримати до початку літа.

Нагадаємо

Це вже буде п’ятий візит Урсули фон дер Ляєн до України з початку повномасштабного вторгнення росії. Останній раз вона приїздила на початку лютого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *