Ініціатива Зеленського про День пам’яті та перемоги над нацизмом 8 травня пройшла комітет: у залі ВР очікують цього місяця

По | 09.05.2023

9 травня. Todaysdays. Парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроєкт про встановлення 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років і рекомендував ухвалити його за основу і в цілому. Про це повідомила заступниця голови комітету Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook, передає Todaysdays.

Цитата

«Комітет гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні одноголосно підтримав законопроєкт Президента України Володимир Зеленський 9278 і рекомендував ухвалити його за основу і в цілому. Переконана, що Верховна Рада проголосує його в сесійній залі вже цього місяця!» — написала Кравчук.

Також нардеп повідомила, коли ж буде вихідний день після закінчення воєнного стану.

«Він також переноситься на 8 травня, День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», — зазначила Кравчук.

Доповнення

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, який встановлює 8 травня — Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, і підписав указ про встановлення в Україні 9 травня Днем Європи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *