На Запоріжжі окупанти готують «жест доброї волі»? Із Бердянська відправили понад 40 автобусів для «евакуації» дітей

По | 05.05.2023

КИЇВ. 5 травня. Todaysdays. Так звана адміністрація окупованих територій Запорізької області відправила з Бердянська 40 «евакуаційних» автобусів, які повинні були забрати українських дітей з 12 населених пунктів. Однак автобуси повертаються майже пустими. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, пише Todaysdays. 

Цитата

«Сьогодні окупаційна влада Запоріжжя відправила з Бердянська на “евакуацію” дітей 40 автобусів. За планом “евакуація” дітей мала відбуватись із населених пунктів Запорізької області: Токмак, Пологи, Григорівка, Олексіївка, Чернігівка, Комиш-Зоря, Кам’янка, Благовіщенка, Розівка, Шевченкове, Андріївка, Тимошівка. Місцеві неохоче віддають дітей на “евакуацію”, тому автобуси повертаються майже пустими», — повідомив Андрющенко

Деталі

За словами радника мера Маріуполя, в першій половині дня по трасі Маріуполь — Запоріжжя пройшло п’ять колон автобусів по 5-8 штук в супроводі військових окупантів. Близько 15:00 біля с. Нікольського Маріупольського району так само в супроводі військових назад зафіксовано 4 автобуса. Два порожніх, два з цивільними.

«Подібне відбувалось на Херсонщині перед “жестом доброї волі”, — додав Андрющенко.

Доповнення

Як раніше повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, купанти терміново організовують евакуацію населення до Бердянська, обумовлюючи це «обострєнієм на лініі боєстолкновєній». За його словами в очікуванні контрнаступу так звана місцева адміністрація навіть заборонила продаж усіх спиртних напоїв окрім пива на три місяці, щоб припинити пияцтво серед російськиї військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депортація росією українських дітей: Лубінець розповів, що російська сторона не надає жодної інформації і видає свої документи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *