Обмін полоненими: в Україну повернувся учасник «вертолітної» місії ГУР з евакуації поранених з «Азовсталі»

По | 06.05.2023

КИЇВ. 6 травня. Todaysdays. Серед 45 захисників, яких визволили з російського полону, учасник вже легендарної «вертолітної» місії ГУР МО з евакуації поранених з «Азовсталі». Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, передає Todaysdays.

Деталі

«Чимало зі звільнених сьогодні військовослужбовців мають поранення та серйозні проблеми зі здоров’ям. В Україні їм нададуть всю необхідну допомогу, вони пройдуть реабілітацію та отримають усі соціальні виплати та відповідне грошове забезпечення», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за захист власної землі ворог намагався провести над частиною Оборонців судилища. У порушення всіх вимог міжнародного гуманітарного права українським військовим загрожували тривалі терміни ув’язнення.

Цитата

«Визволили, зокрема, учасника вже легендарної «вертолітної» місії ГУР МО з евакуації поранених з «Азовсталі». Евакуаційний гелікоптер, в якому він перебував, було збито, але воїн зумів вижити. Важко пораненому, йому погрожували так званим «судом». Тепер військовослужбовець пройде курс лікування та реабілітації», — зазначається в повідомленні.

Додамо

Окрім того, з неволі повернулася молода пара, яка побралася на «Азовсталі», а також медик, який вже був у полоні рашистів після Широкинської операції (2015 р.).

«Тоді він пробув у полоні понад два роки, а після звільнення знову пішов служити. Повторно потрапив у полон захищаючи Маріуполь та «Азовсталь» від загарбників. Дихає повітрям волі також ветеран афганської війни, 56-річний головний сержант, який отримав поранення на Майдані, пройшов АТО, ООС та відбивав повномасштабну агресію рашистського ворога», — інформує КШППВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна повернула з російського полону 45 захисників «Азовсталі»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *