Посуха в Іспанії: 26 осіб були заарештовані за несанкціоноване використання води

По | 10.05.2023

КИЇВ. 10 травня. Todaysdays. В Іспанії 26 осіб були заарештовані за несанкціоноване використання води на тлі тривалої посухи. Про це пише Todaysdays з посиланням на Associated Press.

Деталі

В Іспанії заарештували 26 осіб під час рейдів на незаконні колодязі в регіоні Андалусія в рамках посилення заходів проти несанкціонованого використання води на тлі тривалої посухи.

Відділ цивільної гвардії з питань екологічних злочинів заявив, що виявив 250 порушень, здійснених фермерами, які вирощують фрукти, включаючи незаконні колодязі та свердловини в районі Аксаркіа. Збитки громадській інфраструктурі водопостачання оцінено в 10 мільйонів євро.

Центральний уряд Іспанії вимагає посилити правила використання води в Андалусії, найважливішому у світі регіоні виробництва оливкової олії та ключовому джерелі фруктів і овочів для європейського експортного ринку.

Рекордні квітневі температури в Андалусії поєднуються з хронічною нестачею опадів. Водосховища в басейні річки Гвадалквівір, яка протікає територією, заповнені лише приблизно на чверть. У деяких випадках фермерам у регіоні було скорочено кількість води для зрошення на 90%.

Як зазначається, така ситуація вказує на те, що загальні національні запаси води в Іспанії впали до 48,9%.

На даний момент, 27% території Іспанії перебувають у категорії «надзвичайна ситуація» через посуху. Фермери деяких регіонів країни попереджають про ймовірність неврожаю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Іспанії зафіксовано найспекотніший і найпосушливіший квітень за всю історію спостережень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *