пригожин заявив, що передає позиції в Бахмуті кадирову

По | 06.05.2023

КИЇВ. 6 травня. Todaysdays. Голова міжнародної злочинної організації пвк «вагнер» євгеній пригожин завив, що виходить на зв’язок із главою чечні рамзаном кадировим, щоб передати «ахмату» позиції у Бахмуті. Про це ідеться у поширеній сьогодні заяві пригожина, передає Todaysdays.

Деталі

«Я дякую рамзану ахматовичу за те, що він погодився, маючи, найімовірніше, можливості для отримання всього необхідного і всі необхідні ресурси, стати в Бахмут на наші позиції. Я вже зв’язуюся з його представниками, щоб передачу позицій почати здійснювати негайно, для того, щоб 10 травня, в 00.00, рівно в той момент, коли за нашими розрахунками ми повністю вичерпаємо свій бойовий потенціал, на наші місця встали наші бойові товариші і продовжили штурм населеного пункту Бахмут», — заявив пригожин.

Доповнення

Як раніше повідомляв Todaysdays, євгеній пригожин завив, що «вагнерівці» залишать Бахмут 10 травня через брак боєприпасів. Речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий зазначив, що саме брак людей, а не снарядний голод змушує пригожина робити такі заяви. До того ж за його словами, продовжується внутрішнє протистояння у військовому керівництві рф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще плюс 560: Генштаб оновив дані про знищених окупантів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *