Рух UАnimals заявив про експлуатацію левенят в контактному звіринці, поліція проведе перевірку

По | 05.05.2023

5 травня. Todaysdays. Представники руху із захисту прав тварин UAnimals повідомили, що в контактному звіринці у Київській області відбувається експлуатація левенят. Там тримають левенят та дозволяють відвідувачам з ними фотографуватися. У поліції заявили, що проведуть перевірку щодо даної інформації, передає Todaysdays.

Деталі

Рух UAnimals стверджує, що в контактному звіринці, який є на території бази відпочинку «Золотой фазан» в Київській області, дозволяють гладити та фотографуватися з левенятами.

«Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняє утримувати великих хижих тварин на базах відпочинку, а також забороняє надавати фотопослуги з дикими тваринами», — наголосили в UAnimals.

В UAnimals заявляли, що звертаються до поліції.

Речниця поліції Київщини Ірина Прянішнікова повідомила журналісту Todaysdays, що до них заявка не надходила.

«До нас заявка не надходила. Ми будемо здійснювати перевірку за фактом даної публікації в соцмережі (про контактний звіринець — ред.)», — повідомила Прянішнікова.

Додамо

Рух UАnimals звернувся до поліції через знущання з морських котиків в Одесі.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом інциденту в готелі «Немо» в Одесі, де блогери знімали відео з морськими котиками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *