Шмигаль зустрівся з Сунаком: обговорили рух України до ЄС і НАТО та відновлення

По | 06.05.2023

6 травня. Todaysdays. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з британським колегою Ріші Сунаком в Лондоні. Сторони обговорили євроатлантичний рух України, а також підготовку до конференції з питань відновлення України, повідомив очільник українського уряду у Telegram, пише Todaysdays.

Цитата

«Поспілкувався в Лондоні з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Обговорили підтримку України в євроатлантичному напрямку. Вдячний Британії за готовність сприяти руху нашої держави до НАТО», — вказав Шмигаль.

Також сторони, зі слів Прем’єра, «зосередили увагу на підготовці до Конференції з питань відновлення України, що відбудеться цьогоріч у Лондоні». «Плануємо зробити акцент на таких питаннях: швидке відновлення, конфіскація російських активів, страхування воєнних ризиків, залучення до відновлення приватного бізнесу та реалізація реформ», — розповів він.

Доповнення

Світовий банк оцінює потреби України на відновлення у 411 млрд дол.

Відновлення України розпочнеться вже цього року, заявив Шмигаль. І додав, що для цього необхідно 14,1 млрд дол.

Шмигаль зазначив, що енергетична інфраструктура, житло, критична інфраструктура, економіка та гуманітарне розмінування — це 5 пріоритетів на цей рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *