Справа Одеського «Краяну»: суд арештував Труханова

По | 04.05.2023

4 травня. Todaysdays. Вищий антикорупційний суд відправив під варту міського голову Одеси з можливістю внесення застави у розмірі 13 млн грн. Про це журналісту Todaysdays повідомила прессекретар САП Ольга Постолюк.

Цитата

«Справа Одеського «Краяну» — міського голову Одеси взято під варту», — йдеться в повідомленні САП.

Прессекретар САП Ольга Постолюк додала, що його взяли під варту з можливістю внесення застави у 13 млн грн.

Доповнення

25 квітня Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід Труханову у цій справі замість особистого зобов’язання на заставу в розмірі 30 866 000 гривень. Гроші Труханов мав внести протягом 5 днів.

Раніше

Слідство вважає, що Труханов у період з липня до грудня 2016 року спільно з іншими посадовцями мерії та приватної компанії заволодів коштами місцевого бюджету Одеси в сумі 185 млн грн під виглядом придбання будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за свідомо завищеною вартістю.

1 червня 2018 року антикорупційні органи завершили розслідування в цій справі. У липні 2019 року Малиновський районний суд Одеси визнав невинуватими Труханова та інших посадовців у розтраті 92 млн грн.

Пізніше апеляція ВАКС скасувала виправдувальний вирок, і тепер цю справу скерували на повторний розгляд до Вищого антикорсуду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *