У Раді хочуть у пришвидшеному режимі ухвалити ініціативу Зеленського про 8 та 9 травня

По | 08.05.2023

8 травня. Todaysdays. Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що у Верховній Раді працюють над тим, щоб ухвалити у пришвидшеному режимі президентський законопроєкт про встановлення 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пише Todaysdays.

Цитата

«Україна остаточно позбувається радянського трактування історії Другої світової війни… Україна відзначатиме перемогу над злом разом із нашими союзниками і в такій послідовності, як наші союзники… Ми у Верховній Раді попрацюємо над тим, щоб у пришвидшеному режимі ухвалити внесений Президентом законопроект і юридично закріпити цей історичний момент. А в майбутньому у нас буде свій День перемоги. День перемоги над рашизмом», — написав Арахамія.

Нагадаємо

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, який встановлює 8 травня — Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, і підписав указ про встановлення в Україні 9 травня Днем Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День пам’яті та перемоги над нацизмом: що зміниться та чому перемогу у Другій світовій війні відзначатимемо 8 травня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *