У Сєвєродонецьку залишається близько 10 тисяч місцевого населення — ВЦА

По | 04.05.2023

КИЇВ. 4 травня. Todaysdays. У тимчасово зайнятому окупантами Сєвєродонецьку у Луганській області залишилось близько 10 000 осіб з місцевого населення, повідомив керівник військово-цивільної адміністрації міста Олександр Стрюк в ефірі телемарафону, пише Todaysdays.

Цитата

«У Сєвєродонецьку залишається десь близько 10 тисяч населення, маю на увазі, саме місцевого населення, тому що скільки там приїжджих — мабуть, удвічі більше, але це така маса, яка постійно міняється», — сказав Стрюк.

«Що стосується місцевих — виживають за рахунок тих соціальних виплат, які проводить окупаційна влада в обмін на російські документи, «лнрівські» документи. (…) Є певні проблеми із виплатами зарплати, і затримкою їх на декілька місяців», — повідомив керівник ВЦА.

Деталі

Він зазначив також, що окупанти «відновлюють» Сєвєродонецьк у кварталах, які не постраждали.

«Насправді вони завезли велику партію пластикових вікон однакового розміру, яку намагаються розпихати по більш-менш вцілілих квартирах, списати ці кошти і прозвітувати, що ведуться відновлювальні роботи», — розповів Стрюк.

Та додав, що опалення окупанти підключили в декілька будинків, де розмістилась окупаційна влада, наближені колаборанти і військові, які в тилу.

Нагадаємо

У Сєвєродонецьку росіяни за найману працю замість грошей видають їжу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *