Військовий парад у москві «обернувся провалом» — експерт BILD

По | 10.05.2023

КИЇВ. 10 травня. Todaysdays. Оглядач BILD Бйорн Штрицель вважає, що військовий парад у москві «обернувся провалом» і показав всьому світу проблеми російської армії, передає Todaysdays.

Деталі

Бйорн Штрицель пише, що військовий парад у москві «обернувся провалом і наочно показав усьому світу проблеми московської армії та її військової промисловості».

Так, на червону площу вивели значно менше техніки, ніж раніше. У параді взагалі не брала участь авіація та артилерія. А за єдиним музейним танком Т-34 пройшло кілька бронеавтомобілів «ВПК-Урал» та «Тигр-М».

Як пише Штрицель, саме «Тигр-М» «мав створити на цьому параді хоч якусь масовість». Але й їх у російської армії дедалі менше. З початку війни в Україні вона втратила вже понад 100 таких машин. А зробити нові росії дуже важко без імпортних комплектуючих, які потрапили під санкції.

За інформацією BILD, у захопленому ЗСУ минулого року «Тигрі-М» виявили німецькі деталі: датчик тиску наддуву та блок керування двигуном від Bosch, а також масляні та паливні фільтри від Mann+Hummel.

«Тепер путіну нічим навіть пустити пилюку в очі», — підсумував Штрицель.

Нагадаємо

Секретар РНБО Олексій Данілов назвав «парад перемоги» у москві — парадом боягузтва та страху, а також пояснив, чому тривав він лише 40 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *