Зеленський про зустріч з головою МЗС Бахрейну: говорили про те, як ми можемо разом наблизити мир для України

По | 05.05.2023

5 травня. Todaysdays. Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час сьогоднішньої зустрічі з міністром закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіфом бін Рашидом Аз-Заяні вони обговорили як можуть разом наблизити мир для України й повернути спокій і стабільність міжнародним відносинам. Про це він сказав у відеозверненні, передає Todaysdays.

Цитата

«Вранці, після повернення з Нідерландів, провів зустріч із міністром закордонних справ Бахрейну. Це, до речі, перший візит голови зовнішньополітичного відомства цієї країни за весь час наших дипломатичних відносин – із 1992 року», — розповів Зеленський.

Він зазначив, що це ще один аргумент, що світ не лише вірить в Україну, а й бачить, як зміцнюється держава.

«Ми говорили з паном міністром про те, як ми можемо разом наблизити мир для України й повернути спокій і стабільність міжнародним відносинам. Я подякував за незмінну підтримку України й цивілізованих правил, зокрема підтримку на майданчику ООН. Ми говорили про українську формулу миру, і я вірю, що Бахрейн може долучитися до її реалізації», — сказав Зеленський.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський сьогодні у Києві прийняв міністра закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіфа бін Рашида Аз-Заяні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *