На засіданні фракції «Слуги народу» обговорили кадрові зміни в Кабміні: повноваження Федорова розширять

По | 19.03.2023

18 березня. Todaysdays. Сьогодні на засіданні фракції політичної партії «Слуга народу» обговорили кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень. Окрім звільнення Шкарлета та Рябікіна, йшлося про розширення повноважень Федорова. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Todaysdays.

Деталі

За словами Шмигаля, на засідання фракції «Слуга народу» обговорили:

— звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета- призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового- звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна- призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна.

«Крім того, віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров буде опікуватися ще низкою напрямків, окрім діджиталізації. Його майбутня посада — віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України», — повідомив прем’єр.

Раніше

Як повідомляв Todaysdays, Сергій Шкарлет йде з посади міністра освіти, наразі вирішується питання з його наступником.

Наразі на посаду містра освіти розглядається дві основні кандидатури — директор Малої академії наук України Оксен Лісовий та державний секретар Міністерства внутрішніх справ Інна Ящук.

Згодом нардеп Ярослав Железняк повідомив, що Павло Рябікін залишає посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *