Нетаньягу закликав командувача армії стримати протест резервістів

По | 19.03.2023

КИЇВ. 19 березня. Todaysdays. Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в неділю закликав начальника штабу збройних сил стримати хвилю протесту в збройних лавах щодо плану уряду зміни судової системи. Про це Todaysdays інформує з посиланням на Times of Israel.

Цитата

«Я чекаю від військового начальника штабу та керівників родів військ силових структур жорсткої боротьби з відмовою від служби. У публічному дискурсі немає місця відмові служити», — сказав він. «Держава, яка хоче існувати, не може миритися з такими явищами, і ми цього не терпітимемо».

Нетаньягу додав, що правові зміни будуть внесені відповідально, при цьому будуть захищені основні права всіх ізраїльтян.

Доповнення

Заява Нетаньяху звучить в той момент, коли десятки тисяч людей щотижня протягом останніх двох місяців виходили на вулиці протестувати.

У протистоянні планам Нетаньягу змінити правову систему, збройні сили пообіцяли не з’являтися на службу. Починаючи з неділі понад 700 елітних офіцерів ВПС, сил спеціального призначення та Моссада заявили, що перестануть служити добровольцями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *