Заяви про відставку Шкарлета, Рябікіна і Федорова розглягнуть на найближчому засіданні Ради — Стефанчук

По | 19.03.2023

18 березня. Todaysdays. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що у парламент надійшло три заяви з проханням прийняти відставку — від Сергія Шкарлета, Михайла Федорова та Павла Рябікіна, їх розглянуть на найближчому засіданні, передає Todaysdays.

Цитата

«Три заяви з проханням прийняти відставку надійшли до Верховної Ради України: від міністра освіти і науки України Шкарлета, С.М., від міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Рябікіна П.Б., від Віце-прем’єр-міністра України — міністра цифрової трансформації України Федорова М.А. Усі заяви будуть розглянуті, згідно із законом, на найближчому пленарному засіданні», — написав Стефанчук.

Деталі

За словами голови ВР, нових міністрів буде призначено невідкладно з моменту отримання відповідного подання.

Стефанчук також додав, що після звільнення Михайла Федорова його кандидатура планується до розгляду на посаду Віце-прем’єр-міністра з більш розширеними повноваженнями.

Доповнення

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляв, що сьогодні на засіданні фракції політичної партії «Слуга народу» обговорили кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень. Окрім звільнення Шкарлета та Рябікіна, йшлося про розширення повноважень Федорова.

Раніше

Як повідомляв Todaysdays, Сергій Шкарлет йде з посади міністра освіти, наразі вирішується питання з його наступником.

Наразі на посаду містра освіти розглядається дві основні кандидатури — директор Малої академії наук України Оксен Лісовий та державний секретар Міністерства внутрішніх справ Інна Ящук.

Згодом нардеп Ярослав Железняк повідомив, що Павло Рябікін залишає посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *