Залужний, Резніков і Єрмак поговорили зі США про фронт: Вашингтон підтвердив підтримку

По | 20.03.2023

18 березня. Todaysdays. Представники України та США обговорили спротив російській агресії, у Вашингтоні підтвердили непохитну підтримку Сполученими Штатами України, повідомили в Офісі Президента України та Білому домі, пише Todaysdays.

Деталі

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр оборони України Олексій Резніков і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провели зустріч у режимі відеозв’язку з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном, міністром оборони США Ллойдом Остіном і головою Об’єднаного комітету начальників штабів Марком Міллі. Участь у переговорах брали й інші посадовці.

«Представники України детально поінформували союзників про поточну ситуацію на фронті, бойові дії на найскладніших напрямках, а також про нагальні потреби української армії. Сторони обговорили подальше надання нашій країні необхідної допомоги, зокрема техніки, озброєння та боєприпасів», — вказали в ОП.

Наприкінці до розмови, як повідомляється, приєднався Президент України Володимир Зеленський. Він поділився з присутніми думками щодо звільнення українських земель від російських окупантів.

Представники України подякували владі США та американському народові за всебічну й потужну підтримку нашої країни в боротьбі за свободу та повернення миру Європі.

«Офіційні особи США підтвердили непохитну підтримку Сполученими Штатами України, у той час, як вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність», — вказали у Білому домі.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський 17 березня провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Як повідомили в Офісі Президента, керівники розвідки розповіли про плани та ймовірні дії противника у близькій та середньостроковій перспективі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *