КИЇВ. 20 квітня. Todaysdays. Окупанти активно «промивають мізки» українським дітям в школах на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомили у Центрі національного спротиву, пише Todaysdays.
Цитата
«В школах на тимчасово окупованих територіях росіяни активно «промивають мізки» українським дітям щодо свого вторгнення.
Якщо спочатку це відбувалось в межах «розмов про важливе» – спеціальному уроці пропаганди, який проводиться раз в тиждень й обов’язковий для відвідування, то зараз ворог включив розділ про «сво» у програму з історії», — повідомляють у ЦНС.
Деталі
У ЦНС зазначили, що окупанти з наступного року планують ввести обов’язкову військову підготовку для учнів старших класів, аби підготувати їх до призову в армію ворога. Водночас продовжуються створюватись осередки мілітаристичних угруповань «юнармії», які діють при школах.
Також, у центрі національного спротиву зауважили, що політика промивання мізків дітям на ТОТ є ознакою геноциду, адже вона спрямована на зміну самоідентифікації цілого покоління.
Нагадаємо
Центр національного спротиву повідомив, що російські загарбники мають дефіцит «поліцейських» на ТОТ.