ЦНС: росіяни активно «промивають мізки» українським школярам на ТОТ

По | 20.04.2023

КИЇВ. 20 квітня. Todaysdays. Окупанти активно «промивають мізки» українським дітям в школах на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомили у Центрі національного спротиву, пише Todaysdays.

Цитата

«В школах на тимчасово окупованих територіях росіяни активно «промивають мізки» українським дітям щодо свого вторгнення.

Якщо спочатку це відбувалось в межах «розмов про важливе» – спеціальному уроці пропаганди, який проводиться раз в тиждень й обов’язковий для відвідування, то зараз ворог включив розділ про «сво» у програму з історії», — повідомляють у ЦНС.

Деталі

У ЦНС зазначили, що окупанти з наступного року планують ввести обов’язкову військову підготовку для учнів старших класів, аби підготувати їх до призову в армію ворога. Водночас продовжуються створюватись осередки мілітаристичних угруповань «юнармії», які діють при школах.

Також, у центрі національного спротиву зауважили, що політика промивання мізків дітям на ТОТ є ознакою геноциду, адже вона спрямована на зміну самоідентифікації цілого покоління.

Нагадаємо

Центр національного спротиву повідомив, що російські загарбники мають дефіцит «поліцейських» на ТОТ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *