ЦНС: російські окупанти планують мобілізовувати мігрантів з Центральної Азії 

По | 24.04.2023

КИЇВ. 24 квітня. Todaysdays. російські загарбники почали тиснути на мігрантів з країн Центральної Азії та вимагати від них участі у війні проти України, про це повідомляють у Центрі національного спротиву, передає Todaysdays.

Цитата

«В кремлі придумали метод, як поповнити лави зс рф та знизити рівень напруги в суспільстві.

В росії почали тиснути на мігрантів з країн Центральної Азії та вимагати від них участі у війні проти України. Росіяни йдуть двома шляхами», — зазначили у Центрі спротиву.

Деталі

У ЦНС говорять, що першим методом є військкомати й це стосується мігрантів, які нещодавно стали власниками російського паспорта.

«Практично відразу після отримання паспорта вони отримують повістку і вже під час спілкування з комісаром отримують погрози, що їх позбавлять громадянства, якщо ті не уникатимуть мобілізації», — зазначають у Центрі спротиву.

Другий спосіб стосується тих, хто ще не отримав паспорт.

» Їм обіцяють отримання громадянство в найкоротші терміни, якщо ті підуть до лав зс рф. Водночас якщо ті відмовляють – погроза депортації», — повідомили у ЦНС.

«Одна з причин такого рішення – це невдоволення сімей російських військовослужбовців щодо затримок виплат за загиблих. Мобілізація мігрантів покликана заспокоїти етнічних росіян щодо нових хвиль мобілізації», — додали у Центрі супротиву.

Нагадаємо

Окупанти розробляють та впроваджують нову стратегію терору на тимчасово окупованих територіях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *