Данілов про «бавовну» в Криму: не виключаю, що було випробовування нових зразків зброї

По | 14.04.2023

14 квітня. Todaysdays. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що не виключає, що причиною вибухів в тимчасово окупованому Криму може бути випробовування нових сучасних видів озброєння. Це він зазначив в ефірі телемарафону, передає кореспондент Todaysdays.

Данілов, коментуючи вибухи в тимчасово окупованому Криму, зазначив, що український оборонно-промисловий комплекс займається розробкою та випробовуванням нових зразків озброєння.

Цитата

«Крим – це наша територія. Ми відпрацьовуємо новітні зразки озброєння… Якщо є випробовування того чи іншого озброєння, то вони відбуваються на нашій території. Ще раз наголошу, що Крим – це наша територія. Може, там відбувалися саме в такий день випробування нових сучасних видів озброєння. Я цього не виключаю», — розповів Данілов.

Доповнення

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак повідомляв про те, що в Крим обов’язково повернеться курортний сезон, як тільки туди повернеться Україна.

Колишній командувач силами США в Європі, генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес заявляв, що ЗСУ можуть звільнити Крим від окупантів вже до кінця літа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *