Депортація дітей та Олімпіада: українська делегація повідомила про план роботи на сесії в ПАРЄ

По | 24.04.2023

24 квітня. Todaysdays. Примусова депортація українських дітей до рф, участь російських спортсменів на Олімпіаді та підготовка до 4-го саміту Ради Європи у Рейк’явіку будуть серед питань у плані роботи української делегації на весняній сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі, пише Todaysdays з посиланням на Telegram Верховної Ради. 

Деталі

Як вказано, українська делегація прийме участь у весняній сесії ПАРЄ у Страсбурзі на цьому тижні. Серед найбільш важливих для України питань порядку денного будуть дебати за терміновою процедурою та резолюція щодо примусового переміщення і депортації українських дітей до рф і тимчасово окупованих територій. З онлайн-зверненням до делегатів ПАРЄ із 46 країн виступить перша леді України Олена Зеленська.

Також, за словами заступниці голови комітету гуманітарної та інформаційної політики, учасниці української делегації у ПАРЄЄвгенії Кравчук, буде порушуватися питання участі російських спортсменів в Олімпіаді.

«У комітеті з питань культури, який я очолюю, проведемо слухання стосовно (не)участі атлетів рф та білорусі на Олімпіаді в Парижі», — повідомила Кравчук.

Також очікуються дебати з підготовки до 4-го саміту Ради Європи у Рейк’явіку, що відбудеться у травні цього року.

На думку Кравчук, важливими будуть слухання щодо ролі росії у зростанні напруги в Республіці Молдова. Та практичне значення для України матиме ухвалення резолюції щодо імплементації рішень Європейського суду з прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні депутатки України отримали посади голів комітетів ПАРЄ

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *