Кіпр заморозив рахунки порушників санкцій щодо рф

По | 23.04.2023

КИЇВ. 23 квітня. Todaysdays. Влада Кіпру заморозила рахунки 13 осіб, яких пов’язують із російськими олігархами Романом Абрамовичем і Алішером Усмановим. Вони допомагали олігархам обходити санкції і приховувати їхні фінансові активи. Про це повідомив комісар з фінансів Кіпру Павлос Іоанну, передає Todaysdays з посиланням на DW.

Іоанну повідомив, що Кіпр ухвалив жорсткі заходи щодо осіб і компаній, які, за відомостями США і Великої Британії, допомагали російським олігархам обходити санкції, введені проти рф через повномасштабне вторгнення в Україну.

За його словами, активи осіб і організацій, які підпали під обмежувальні заходи, заморожено.

Цитата

«Йдеться, зокрема, про реалізацію санкцій Великої Британії та США проти 13 фінансистів, які, як стверджується, допомагали російським олігархам обходити санкції та приховувати їхні фінансові активи. Повідомляється, що серед підозрюваних — як кіпріоти, так і особи, які мають і кіпрське, і російське громадянство», — йдеться в повідомленні.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що Кіпр перевіряє своїх громадян на ухилення від антиросійських санкцій. Влада Кіпру також закликала місцеві банки дотримуватися санкцій проти Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допомагають олігархам Ротенбергам обходити санкції: НАЗК внесло Омельницького та Бальцера до списку на санкції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *