Комісія Мінкульту почала роботу в Лаврі: вражені наслідками користування святинею представниками УПЦ МП, хочуть відкриття провадження

По | 12.04.2023

12 квітня. Todaysdays. Комісія Міністерства культури та інформаційної політики України, після кількох невдалих спроб, таки почала роботу в Києво-Печерській Лаврі. Вражені наслідками користування святинею представниками УПЦ МП, хочуть відкриття кримінального провадження, повідомили у міністерстві в Telergram, пише Todaysdays.

Цитата

«Наслідки безоплатного користування Лаврою представниками УПЦ МП», — повідомили у МКІП і показали фото.

«Комісія МКІП нарешті працює, хоч і не без перешкод. Фіксуємо заявою про злочин за ст. 298 ККУ «Незаконне проведення пошукових робіт на об’єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини»», — додали у МКІП.

Доповнення

За даними МКІП, 29 березня УПЦ МП мала звільнити будівлі Києво-Печерської Лаври.

Комісію Мінкульту з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» не пустили в Києво-Печерську Лавру 30 березня. Через перешкоджання роботи комісії Мінкульту в Києво-Печерській Лаврі було подано заяву в поліцію.

31 березня повідомлялося, що Комісія знову не змогла розпочати роботу в Лаврі через перешкоджання УПЦ МП. Як повідомили у Мінкульті, до поліції було подано ще одну заяву.

Поліція відкрила провадження через перешкоджання робіті Комісії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *