«Кожне зло проти нашої країни наближає державу-терориста до провалу й покарання»: Зеленський відреагував на нічну атаку рф

По | 28.04.2023

28 квітня. Todaysdays. Президент Володимир Зеленський відреагував на нічну атаку армії рф на Україну, пише Todaysdays.

Цитата

«Цієї ночі ворог знову атакував Україну ракетами та БПЛА. Мішені терористів – мирні люди та об’єкти. Унаслідок ракетного удару по Умані пошкоджено близько 10 багатоквартирних будинки. В одному з них знищено цілий під’їзд. Під завалами залишаються люди. На жаль, є постраждалі та загиблі, серед них дитина. У Дніпрі обстріл терористів забрав життя дитини. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних і близьких через російський терор», — написав Президент у соцмережах.

Він подякував Повітряним силам, зенітникам, усім, хто допомагає долати наслідки ворожих атак, усім, хто захищає наших людей.

«Цей російський терор має отримати справедливу відповідь від України та світу. І отримає. Кожна така атака, кожне зло проти нашої країни і людей наближає державу-терориста лише до провалу й покарання, а не навпаки, як вони думають. Ми не забудемо жоден злочин, не дамо жодному окупанту уникнути відповідальності», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо

Через нічну атаку ворога на мирних сплячих людей на Дніпропетровщині, Черкащині та Київщині є загиблі та поранені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *