Мінкульт оприлюднив список тих, хто загрожує нацбезпеці: серед 211 осіб кісельов і соловйов

По | 29.04.2023

29 квітня. Todaysdays. Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило повний список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. У переліку — 211 імен, серед яких російські діячі з різних галузей, передає Todaysdays.

Деталі

«На виконання Закону України «Про медіа» на сайті МКІП публікуємо перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, — зазначив голова МКІП Олександр Ткаченко у Telegram.

Список складений і є чинним станом на 31 березня цього року, вказав міністр.

У списку 211 імен.

Як свідчать дані переліку, нових імен у список у 2023 році не додавали.

У 2022 році перелік поповнився трьома іменами — російський телеведучий, журналіст та пропагандист Кісельов Дмитро Костянтинович, російський перекладач, автор численних т. зв. «правильних» і декількох пародійних перекладів голлівудських фільмів та серіалів, письменник і мережевий публіцист Пучков Дмитро Юрійович, російський пропагандист, телеведучий, публіцист Соловйов Володимир Рудольфович.

Доповнення

Відповідний перелік складає МКІП на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *