КИЇВ. 25 квітня. Todaysdays. На Запорізькому напрямку українські військові знищили ворожу станцію радіоелектронної боротьби з промовистою назвою “Дзюдоист”. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Todaysdays.
Цитата
«У окупантів мінус «Дзюдоист». На запорізькому напрямку ЗСУ знищили рашистську станцію радіоелектронної боротьби з промовистою назвою. Віримо, що скоро і кремлівського дзюдоїста чекає така сама доля”, – написав мер під опублікованим відео.
Доповнення
Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 187 770 осіб, 3688 танків та сотень одиниць військової техніки.