мзс рф вперше офіційно відповіло на критику з боку пригожина —  ISW

По | 11.04.2023

КИЇВ. 11 квітня. Todaysdays. міністерство закордонних справ рф напряму відреагувало на критику з боку власника ПВК «вагнер» євгена пригожина щодо головування росії в Раді Безпеки ООН. Це перша офіційна відповіддь російської державної установи на критику Пригожина, передає Todaysdays з посиланням на Інститут вивчення війни.

Деталі

У ISW нагадали, що 7 квітня Пригожин розкритикував роботу мзс рф в Африці, заявивши, що російське зовнішньополітичне управління «абсолютно нічого не робить» і що сили вагнера стикаються з «величезними труднощами» при взаємодії з МЗС та іншими державними установами в регіоні.

9 квітня російське міністерство зовнішніх справ відреагувало на критику пригожина. Там заявили, що готові співпрацювати з російськими компаніями та підприємцями для просування російського бізнесу за кордоном, а також, що низка майбутніх заходів під час головування росії в Радбезі ООН буде присвячена африканським питанням, зазначається у звіті аналітиків.

«Згодом Пригожин дав відповідь МЗС, піддавши сумнівам здатність міністерства розв’язувати проблеми через РБ ООН, і опублікував список з 15 питань, які, на його думку, потребують термінового обговорення в РБ ООН, більшість з них стосуються підтримки дій Росії в Україні та Африці», — пояснили в ISW.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: рф може закликати до припинення вогню на Великдень 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *