На одному з найбільших родовищ України запустили дві газові свердловини

По | 26.04.2023

КИЇВ. 26 квітня. Todaysdays. В Україні збільшили добовий видобуток на одному з родовищ на 300 тис. куб. м газу, запустивши дві свердловини. Про це повідомили у Групі Нафтогаз, пише Todaysdays.

Деталі

«Фахівці Укргазвидобування запустили одразу дві експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ України, і це додало понад 300 тис. куб. м газу до добового видобутку компанії», — ідеться у повідомленні.

Родовищу, як вказано, вже понад 50 років, але завдяки запуску нових свердловин газовикам вдалося не лише зупинити падіння видобутку, а й покращити виробничі показники.

Окрім цього, як зазначається, родовище все ще має поклади з високим залишковим потенціалом. Фахівці Укргазвидобування наразі ведуть буріння та освоєння ще 10-х експлуатаційних свердловин, щоб розкрити всі його можливості.

Також, завдяки проведеним сучасним сейсмічним дослідженням, відновлено дорозвідку родовища. Це дає можливість наростити розвідані запаси вуглеводнів. З цією метою запроектовано 5 нових пошуково-розвідувальних свердловин, перша з яких вже буриться, повідомили у Нафтогазі.

Раніше

Нафтогаз запустив найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *