КИЇВ. 25 квітня. Todaysdays. На тимчасово окупованих територіях України російські окупанти заохочують дітей писати «доноси» на власних батьків. Про це повідомляють у Центрі національного спротиву, передає Todaysdays.
Цитата
«На тимчасово окупованих територіях росіяни заохочують місцевих школярів писати доноси на батьків.
За це відповідає «Рух перших» (двіженіє первих) – комсомольська організація, яка займається ідеологічною обробкою дітей. Осередки руху окупанти відкривають в кожній школі», — повідомили у ЦНС.
Доповнення
У Центрі національного спротиву додали, що школи на тимчасово окупованих територіях України є пропагандистськими осередками й засобом контролю за населенням. Освітній процес в школах зведений до мінімуму через дефіцит кадрів.
Нагадаємо
Окупанти продовжують викрадати дітей з тимчасово окупованих територій під прикриттям лікування.