Підприємства у зоні ЧАЕС після окупації вже повернулися до нормальної роботи — Зеленський

По | 26.04.2023

26 квітня. Todaysdays. Наукові й безпекові підприємства в зоні Чорнобильської атомної електростанції вже повернулися до нормального режиму роботи після звільнення від російських окупантів минулого року, зазначив Президент Володимир Зеленський у Facebook, пише Todaysdays.

Деталі

Він наголосив, що 37 років тому аварія на Чорнобильській атомній станції залишила величезний шрам для всього світу. Витік радіації перетворив колись затишну й розвинену територію на зону відчуження. Сьогодні 30-кілометрова зона навколо ЧАЕС залишається небезпечним місцем із високою концентрацією радіації.

Цитата

«Минулого року окупант не тільки захопив атомну станцію, а й знову наразив на небезпеку весь світ. Минуло більше року з моменту звільнення. Наукові та безпекові підприємства в зоні ЧАЕС уже повернулися до нормального режиму роботи», — вказав Президент.

Україна та світ, з його слів, заплатили високу ціну за ліквідацію наслідків катастрофи, яка триває й донині.

«Ми маємо зробити все, щоб не дати державі-терористу жодного шансу використовувати об’єкти атомної енергетики для шантажу України й цілого світу», — підкреслив Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *