Південна Корея проведе перший запуск комерційного супутника

По | 12.04.2023

КИЇВ. 12 квітня. Todaysdays. Південна Корея планує провести перший запуск комерційного супутника на борту вітчизняної ракети наступного місяця в рамках програми з розвитку космосу, передає Todaysdays з посиланням на Associated Press.

Деталі

Південна Корея запланувала запуск супутника на борту вітчизняної ракети у травні.

Офіційні особи в КНДР заявили, що космічна ракета «Нурі» не має військового призначення. Але деякі експерти кажуть, що розробка таких ракет врешті-решт допоможе країні придбати технології, необхідні для створення більших ракет і запуску розвідувальних супутників на тлі ворожнечі з Північною Кореєю.

У червні минулого року Південна Корея здійснила свій перший запуск супутника за допомогою ракети «Нурі». Цей запуск назвали у Північній Кореї «перевіркою працездатності» (для перевірки можливостей ракети).

Міністерство науки країни заявило, що ракета стартує із національного космодрому на південному острові вже 24 травня. У заяві міністерства йдеться, що існують резервні дати для запуску з 25 по 31 травня, на випадок можливих змін графіку через погодні умови.

Доповнення

Ракета нестиме в собі один основний супутник під назвою «Малий супутник наступного покоління 2» та сім інших дрібних супутників кубоподібної форми. Задача основного супутника — перевірка радіолокаційних технологій та спостереження за космічним випромінюванням на навколоземній орбіті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Північна Корея стверджує, що випробувала ще один ядерний безпілотник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *