Представники «еліти» рф бояться за своє майбутнє і шукають гарантії безпеки після поразки у війні — ГУР

По | 22.04.2023

КИЇВ. 22 квітня. Todaysdays. Представники російських «еліт» «бояться за своє майбутнє», тому шукають контакти з Україною та іншими країнами, щоб отримати можливі гарантії безпеки після поразки росії у війні. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, пише Todaysdays з посиланням на Telegram ГУР МОУ.

Цитата

«Шукають виходи, безумовно. І не лише з Україною. Географія, на якій вони намагаються отримати персональні гарантії безпеки для себе, для своїх статків, для своїх сімей, є досить широкою», – сказав Юсов і додав, що росіяни роблять ці зусилля для того, «щоб уникнути можливого майбутнього притягнення до відповідальності».

Він додав: «Зараз це більшою мірою стосується умовної бізнес-еліти, але є вже також і представники політичного сегмента верхівки мешканців кремля. Цей процес тільки набиратиме обертів».

Деталі

Також Юсов розповів, що згідно з прогнозом ГУР, чим більшими будуть успіхи українських сил безпеки та оборони, «то більше буде таких контактів».

«Україна, безумовно, використовує будь-які інструменти, найбільш креативні підходи для того, щоб прискорити звільнення наших територій, притягнення держави-агресора до відповідальності… Багато контактів та операцій реалізується, про які зараз ми не можемо говорити. Але після перемоги, повірте, буде багато цікавого», – підсумував представник розвідки.

Нагадаємо

Представник ГУР МОУ Андрій Юсов повідомив, що російські окупанти можуть планувати і спробувати реалізовувати тактичні операції, проте в цілому переходять до стратегічної оборони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *