Процес передачі Україні F-16 має початися зі згоди США — Кулеба

По | 28.04.2023

28 квітня. Todaysdays. Літаки F-16 – американська технологія, тому процес передачі їх Україні має початися зі згоди США. Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав під час спільного брифінгу з колегами з держав Північної Європи та Балтії в Одесі, передає кореспондент Todaysdays.

Цитата

«Я сподіваюсь, що Норвегія стане частиною коаліції по F-16. Ми всі розуміємо, що F-16 – це американська технологія й процес повинен початися зі згоди США. Я не маю сумнівів, що вони приймуть це рішення, бо логіка перемовин в цій війні цього вимагає, а всі країни кажуть, що вони хочуть, щоб Україна перемогла. Тоді треба підтвердити слова ділом», — сказав Кулеба.

Доповнення

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба попросив українських партнерів прискорити ухвалення рішення про початок тренування українських пілотів на літаках, насамперед F-16.

Міністр оборони Олексій Резніков упевнений, що Україна в майбутньому отримає від союзників літаки, але для початку партнери мають вирішити, хто скільки літаків готовий передати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *