ПВК «вагнер» незабаром може припинити своє існування

По | 29.04.2023

КИЇВ. 29 квітня. Todaysdays. Приватна військова компанія «вагнер» може незабаром припинити своє існування. Про це заявив її засновник євген пригожин у розмові з російським мілблогером Семеном Пєговим, повідомляє Reuters, передає Todaysdays.

Цитата

«Сьогодні ми підходимо до того, що Вагнер закінчується. І ПВК «Вагнер» через якийсь короткий час перестане існувати», — сказав пригожин.

Деталі

пригожин додав, що готовий повторити свою заяву, незважаючи на те, що це є деморалізаційним фактором для росіян. Також засновник «вагнера» заявив, що «вагнерівці» «підуть в історію».

Доповнення

Reuters зазначає, що незрозуміло, наскільки серйозно говорив про це пригожин. Адже раніше він вже відкликав свої коментарі про лінію фронту, назвавши їх жартом. Він сказав, що жартував, коли коментував свою заяву, щодо припинення обстрілів Бахмута «вагнером», аби дати можливість українським силам показати місто американським журналістам.

Раніше пригожин неодноразово скаржився на те, як росія веде війну в Україні. Він часто говорить, що регулярні збройні сили не дають його бійцям необхідних боєприпасів, а також інколи звинувачує вище керівництво рф у зраді.

Нагадаємо

Також на цьому тижні пригожин заявив, що «вагнер» зазнає великих втрат через відсутність підтримки з боку москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: пригожин намагається спростувати інформацію про покращення своїх відносин з міноборони рф — ISW

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *