Рада підтримала мінімізацію бюрократії з медичними документами військовим: попереду друге читання

По | 11.04.2023

11 квітня. Todaysdays. Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект, який мінімізує бюрократію під час оформлення медичних документів військовим. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram, пише Todaysdays.

Цитата

«У першому читанні прийняли важливий законопроєкт, який мінімізує бюрократію під час оформлення медичних документів військовим (№9158). Важливо! Ще повинно відбутися друге читання, тому законопроєкт остаточно ще не ухвалений», — написав Гончаренко.

Деталі

За його словами, законопроект вносить зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних сил України.

«Зміни передбачають оформлення військовослужбовцем довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва) і за результатами проведення відповідного розслідування (службового або спеціального), і без його проведення. Пропонується впорядкувати питання оформлення та направлення медичних та інших документів між військовими частинами та закладами охорони здоров’я», — повідомив Гончаренко.

Доповнення

Україна запроваджує цифрову систему реабілітації, яка стартує в травні. Вона дозволить зберігати дані про здоров’я пацієнтів в єдиному місці — електронній медичній картці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *