Резніков про надання західних літаків: ми доб’ємо це питання

По | 27.04.2023

27 квітня. Todaysdays. Міністр оборони Олексій Резніков упевнений, що Україна в майбутньому отримає від союзників літаки., але для початку партнери мають вирішити, хто скільки літаків готовий передати. Про це Резніков сказав в інтерв’ю РБК-Україна, передає Todaysdays.

Цитата

«Зараз ключове наше завдання з партнерами — це забезпечення нас запчастинами, обслуговуванням, ремонтом та боєприпасами до тих систем, які ми отримали: від снайперської гвинтівки до «Хаймарсу» та танка. Щодо літаків — я впевнений, ми доб’ємо це питання», — стверджує Резніков.

Деталі

На питання, чи може це відбутися в цьому росі міністр відповів, що тут відіграє фактор практичності.

«Це той фактор, про який я говорив — практичність. Літаки — це найдорожче. Відповідно, дати літаки, потім їх обслуговувати, плюс ракети та бомби до них — це дуже дорого. Тому, ухвалюючи рішення, треба розуміти — а чи всі готові під цим підписатися. Ось під танками підписалися і бачимо: хтось чотири дає, хтось шість… Не двісті, не триста», — пояснив Резніков.

Глава Міноборони зазначив, що ключовий гравець тут все одно США, а «вони дуже прагматичні та рахують гроші».

«І це нормально, це життєздатно. Тому що у нас є партнери, які нам щось дали, а потім кажуть: обслуговувати далі вас ми не можемо, у нас немає ресурсу, якщо хочете — купуйте. Теж начебто справедливо… І з літаками те саме. Коли буде підраховано, хто скільки готовий дати та підтримувати на належному рівні — тоді рішення буде ухвалено», — підсумував Резніков.

Додамо

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба стверджує, що постачання Києву винищувачів F-16 не спровокує росію на ескалації конфлікту, а навпаки — буде стримувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *