росія може перетворитись на серйозну загрозу для України в довгостроковій перспективі — ISW

По | 14.04.2023

КИЇВ. 14 квітня. Todaysdays. В Інституті вивчення війни, посилаючись на заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу України Олексія Громова, зазначають, що росія може перетворитись на серйозну загрозу для України в довгостроковій перспективі, не дивлячись на проблеми з формуванням сил в даний час, передає Todaysdays.

Цитата

«Україна та її союзники не повинні недооцінювати можливості російської армії у довгостроковій перспективі для тривалої війни на виснаження, оскільки росія може відродитися, використовуючи своє населення та оборонно-промислову базу, щоб загрожувати Україні та НАТО, якщо президент росії володимир путін вирішить фундаментально змінити стратегічну стратегію росії щодо розподілу ресурсів у довгостроковій перспективі.

Наприклад, міністр оборони росії сергій шойгу 17 січня оголосив про плани протягом кількох років сформувати 12 нових маневрених дивізій», — йдеться у повідомленні.

Деталі

Як пише Інститут вивчення війни, Олексій Громов також заявив, що російські зусилля з мобілізації стагнують через зростаюче усвідомлення росіянами того, що рівень смертності російських окупантів в Україні є високим.

У повідомленні також зазначено, що москва створює «альтернативні» приватні військові компанії (ПВК), щоб заповнити ці прогалини, але ці ПВК не будуть такими потужними, як група вагнера в найближчому майбутньому.

Однак, як пише Інститут вивчення війни:

«кремль ще не взявся за необхідну реорганізацію своїх військових зусиль. Поточні російські напівзаходи та децентралізовані зусилля з вербування для відновлення сил, такі як криптомобілізація, опора на російські регіони для залучення волонтерів, покладаючись на нові невеликі ПВК і тиск на різні російські державні підприємства, щоб вони спонсорували та оплачували кампанії вербування, потребують змін».

Нагадаємо

В Інситуті вивчення війни заявили, що кремлівська кампанія «русифікації» в Україні приносить шкоду самій росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *