росіяни змушують мешканців лівого берега Херсонщини покинути  свої помешкання — ЦНС

По | 23.04.2023

КИЇВ. 23 квітня. Todaysdays. російські окупанти вимагають від мешканців лівого берега Херсонщини, які проживають вздовж Дніпра, залишити територію, про це повідомили у Центрі національного спротиву, передає Todaysdays.

Цитата

«Росіяни вимагають від мешканців лівого берега Херсонщини, які проживають вздовж Дніпра залишити регіон. Так, у Новій Каховці й в смт Дніпряни окупанти повідомили місцевих мешканців, що ті, хто проживає на першій береговій лінії Дніпра має терміново покинути помешкання. При цьому, ворог розташовує свою техніку в житлових районах цих населених пунктів», — зазначили у Центрі спротиву.

Доповнення

«Також росіяни продовжують розкрадати українську інфраструктуру на тимчасово захоплених землях. Зокрема в смт Брилівка близько 150 окупантів демонтували елеватор на брухт», — додали у ЦНС.

Нагадаємо

В Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що в окремих населених пунктах Херсонської області російські окупанти посилили контррозвідувальний режим через побоювання витоку інформації щодо дислокації їх підрозділів. Також рашисти пропонують громадянам службу у збройних силах рф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *