У Грузії заявили, що ЄС має видати членів уряду часів президентства Саакашвілі

По | 13.04.2023

13 квітня. Todaysdays. Євросоюз має видати Грузії членів уряду часів президентства Саакашвілі, які отримали притулок у Європі. Про це заявив голова парламенту Шалва Папуашвілі, передає Todaysdays із посиланням на «Новости Грузия».

Деталі

Папуашвілі назвав імена двох екс-міністрів – Давида Кезарашвілі, який очолював Міноборони, та Зураба Адеїшвілі, колишнього міністра юстиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через корупцію: США вперше наклали санкції на високопоставлених діячів юстиції Грузії

Спікер парламенту назвав їх “катами”, які “організували в Грузії ГУЛАГ” і сказав, що захищаючи злочинців, влада країн ЄС ставить під загрозу безпеку грузинського народу.

“Виникають питання, з чим ми маємо справу, чому є ця політична заступництво і які політичні чи інші інтереси стоять за цією політичною заступництвом. Країни ЄС та політики, що заохочують Саакашвілі, – у боргу перед грузинським народом і поставили під загрозу безпеку грузинського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр Гарібашвілі назвав «незрозумілими» претензії до грузинських суддів з боку США

Я думаю, що вони повинні сплатити цей борг…зокрема видачею Грузії Кезерашвілі, а також Зураба Адеїшвілі, що ховається в Україні», – заявив Папуашвілі.

При цьому він додав: «коли кати вільно пересуваються ЄС, це дискредитує сам ЄС».

Раніше

Високий представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель застеріг владу Грузії від остаточного ухвалення закону про “іноагентів”, що викликав масові протести. В Євросоюзі заявили, що прийняття Грузією закону про “іноагентів” суперечить цінностям і стандартам ЄС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *