Зеленський: більшість українців не зрозуміють, якщо на саміті у Вільнюсі не прозвучить запрошення для України до НАТО

По | 21.04.2023

КИЇВ. 21 квітня. Todaysdays. Більшість українців не зрозуміють, якщо на саміті у Вільнюсі не прозвучить запрошення для України до НАТО. Про це сказав Президент України у своєму традиційному зверненні, пише Todaysdays.

Цитата

«Готуємось і до саміту НАТО у Вільнюсі, який запланований на літо цього року, але його зміст опрацьовується вже зараз. Саме на таких зустрічах, у контактах різного рівня, які ми ведемо з партнерами.

Ані більшість українців, ані більшість європейців, ані більшість жителів усього простору НАТО не зрозуміють лідерів Альянсу, якщо на цьому саміті у Вільнюсі не прозвучить заслужене політичне запрошення для України до Альянсу», — зазначив Президент.

Деталі

Володимир Зеленський наголосив, що Україна зробила все для того, щоб заявка до НАТО була задоволена.

«Складно навіть сказати, чий внесок у європейську та євроатлантичну безпеку більший, ніж наших воїнів… Українців і українок, які своїм життям захищають свободу. Дякую всім партнерам, які нас у цьому підтримують», — підкреслив Президент.

Також, Зеленський зазначив, що в Києві відбувся Міжнародний саміт міст та регіонів, що є новим форматом співпраці України з партнерами.

«Конгрес місцевих та регіональних влад України, який обʼєднує центральну владу та місцевих керівників, тепер набуває міжнародного рівня. Щоб активніше залучати іноземних партнерів до відбудови в нашій державі, до розвитку економіки, інфраструктури в наших громадах», — сказав Зеленський.

Президент додав, що звертався до парламенту Мексики та подякував їм за підтримку українського погляду на міжнародну безпеку.

«Звернувся до парламенту Мексики, і це вже друге таке звернення до регіону Латинської Америки. Вдячний Мексиці за увагу до України та підтримку нашого погляду на міжнародну безпеку, на необхідність якнайширшого єднання світу для захисту міжнародного права», — зазначив Глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський обговорив з прем’єром Нідерландів продовження підтримки України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *