Зеленський нагородив прем’єр-міністра Естонії орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня

По | 25.04.2023

24 квітня. Todaysdays. Президент Володимир Зеленський нагородив прем’єр-міністра Естонії Каю Каллас орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня. Про це Todaysdays повідомляє з посиланням на ОП.

Повідомляється, що за визначні особисті заслуги у зміцненні українсько-естонського міждержавного співробітництва, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України Президент нагородив Каю Каллас орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня.

Цитата

«Для мене честь сьогодні вручити вам від імені всіх українців спеціальну нагороду – це орден Ярослава Мудрого. Дякую за те, що нову історію Європи Україна й ваш народ, ваша держава – ми створюємо це разом», – сказав Зеленський.

Зі свого боку Каллас подякувала Главі держави та всьому українському народові за визнання. Вона зауважила, що її перший закордонний візит на посаді голови естонського уряду саме в Україну символізує підтримку Естонією українського народу.

Доповнення

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас виступила проти будь-якого послаблення санкцій проти росії в межах угоди щодо експорту українського зерна через Чорне море, а також закликала країни G7 знизити стелю цін на нафту, щоб ще більше скоротити доходи країни-агресора.

Естонія оголосила про постачання Україні додаткових озброєнь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *