Зеленський провів спеціальну нараду у Житомирі: окрему увагу приділили захисту кордону

По | 24.04.2023

24 квітня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський провів у Житомирі й спеціальну координаційну нараду. Окрему увагу приділили кордону. Про це Зеленський розповів у відеозверненні, передає Todaysdays.

Зеленський повідомив, що повернувся в Київ із відрядження у Житомирі, де фактично, весь день працювали.

Цитата

«Провів у Житомирі й спеціальну координаційну нараду – з усіма, хто відповідає за область. Окрему увагу приділили кордону. Була доповідь керівника Житомирської обласної військової адміністрації та голови Держприкордонслужби. Захист, облаштування кордону, ситуація в цілому. Дякую всім, хто забезпечує нам цю міцність – нашого державного кордону», — повідомив Зеленський», — сказав Зеленський.

Він також відзначив українських воїнів-прикордонників.

«Хочу відзначити сьогодні наших воїнів-прикордонників – тих, хто разом з усіма силами оборони нашої держави захищає Україну на передовій. Є за що подякувати. Луганський і Краматорський прикордонні загони – дякую вам, воїни, за стійкість у Бахмуті! Луцький прикордонний загін – дякую вам, хлопці, за вашу силу на Авдіївському напрямку! Херсонський і Бердянський прикордонні загони – дякую за успішне виконання завдань на півдні нашої держави. Всі молодці!» — наголосив Зеленський.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Естонії Каєю Каллас у Житомирі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *