«Україна була, є і буде»: у ОП відповіли на останню заяву путіна

24 травня. Todaysdays. Радник Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter відреагував на останню заяву російського диктатора володимира путіна, заявивши, що «Україна була є і буде, росія ж історично самообнулилася», передає Todaysdays.

Цитата

«Україна була, є та буде. росія ж історично самообнулилася: путінська еліта зникне, традиційні міфи перетворилися на меми, а територія прискорено занурюється в стан класичного «російського бунту, злиднів і безвладдя», – написав радник.

Доповнення

Вчора, 23 травня, путін зустрівся з головою конституційного суду рф валерієм зорькіним, який приніс карту 17-го століття, складену за часи французького короля Людовіка XIV. Він показав диктатору карту, і сказав, що на цій карті начебто «немає України».

путін погодився відповів, що начебто «ці землі просто входили до складу Речі Посполитої, а потім попросилися до складу Московського царства, а вже потім, після Жовтневої революції, почали утворюватися всілякі квазідержавні утворення, а радянська влада створила радянську Україну».

Нагадаємо

російський диктатор володимир путін може згадати на засіданні радбезу про «атаку диверсантів» на бєлгородщину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: