Держдепартамент США попередив Тбілісі про санкції у разі відновлення прямого авіасполучення із рф

По | 11.05.2023

КИЇВ. 11 травня. Todaysdays. Державний департамент Сполучених Штатів Америки знову попередив Тбілісі про санкції у разі відновлення прямого авіасполучення між росією та Грузією пише Todaysdays з посиланням на Accent news.

Цитата

«Західні держави, включно зі США, заборонили польоти російських авіакомпаній у своєму повітряному просторі. У разі відновлення прямого авіасполучення між росією та Грузією це викличе наше занепокоєння й уможливить запровадження санкцій проти грузинських авіакомпаній, які обслуговуватимуть російські літаки, що перебувають під імпортним та експортним контролем», – ідеться у відповіді Держдепартаменту.

У відомстві наголосили, що Захід засуджує дії рф і вважає, що «зараз не час поглиблювати відносини з росією».

«Грузинському народу потрібно, щоб путін вивів війська з території Грузії, окупованої росією, а не відновлював пряме авіасполучення або скасовував візовий режим», – додали у відомстві.

Президент рф володимир путін 10 травня підписав укази, згідно з якими росія відновить авіасполучення з Грузією, перерване у 2019 році з ініціативи російської сторони, а також скасує візовий режим для громадян Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Грузії зажадала термінового скликання Ради безпеки через рішення рф відмінити візи для грузинів

Представники уряду, включно з міністром закордонних справ привітали рішення путіна від імені офіційного Тбілісі, наголосивши на наративі про нібито присутність до мільйона громадян Грузії в росії та на пріоритеті «турботи про громадян Грузії», пише Accent news.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС заохочує Грузію дотримуватися санкцій проти рф включно з обмеженнями на авіасполучення — Єврокомісія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *