Для уникнення повторення агресії потрібна демілітаризована зона в 100 км вглиб рф — Подоляк

По | 29.05.2023

29 травня. Todaysdays. Для того, щоб уникнути повторення агресії, ключовою темою повоєнного устрою має стати запровадження демілітаризованої зони в 100-12 кілометрів вглиб території росії. Про це заявив радник Офісу президента України Михайло Подоляк у Twitter, передає Todaysdays.

Цитата

«Для забезпечення реальної безпеки жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Запорізької, Луганської та Донецької областей і захисту їх від обстрілів обов’язковим буде запровадження демілітаризованої зони в 100–120 км на території Бєлгородської, Брянської, Курської, Ростовської республік», — написав він.

Деталі

За словами Подоляка, встановлення таких запобіжників для уникнення повторення агресії в майбутньому має стати «ключовою темою повоєнного устрою». Він додав, що, ймовірно, це має відбутися на першому етапі з обовʼязковим міжнародним контрольним контингентом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Демілітаризована зона до бєлгорода» — військовий експерт про умови нашої безпеки після Перемоги

Нагадаємо

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що війна в Україні може закінчитись до кінця 2023 року, якщо вчасно прийде достатня кількість західної зброї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *