Готує ґрунт для введення армії в Тбілісі: Саакашвілі про рішення путіна про «безвіз» та відновлення польотів

По | 11.05.2023

11 травня. Todaysdays. російський диктатор володимир путін не намагається отримати прихильність грузинів, а готує ґрунт для введення армії в Тбілісі. Таку думку висловив третій президент Грузії Михайло Саакашвілі, який наразі перебуває в ув’язненні, передає Todaysdays.

Цитата

«Ніхто в Грузії не знає путіна краще за мене. Своїм вчорашнім кроком він не намагається отримати прихильність грузинів, а готує ґрунт для введення армії в Тбілісі. Він донині не пробачив мені і грузинському народу те, що не зміг цього зробити у 2008 році. Звісно, ​​він не чекатиме рішення про надання статусу кандидата, але перед цим діятиме набагато швидше», — написав Саакашвілі.

За його словами, зараз, як ніколи, потрібна демонстрація консолідації всієї громади, щоб вона бачила, що попереду нелегко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літаки рф вже прилітали в Грузію, щоб бомбити мирне населення: у Києві назвали рішення путіна — угодою з дияволом

Доповнення

Російський диктатор володимир путін скасував візовий режим для громадян Грузії з 15 травня 2023 року.

Президент Грузії назвала російською провокацією скасування віз для громадян Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Грузії зажадала термінового скликання Ради безпеки через рішення рф відзначити візи для грузинів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *