ISW: дії кремля у війні з Україною піддались критиці з боку “днр-вця” гіркіна

По | 13.05.2023

КИЇВ. 13 травня. Todaysdays. Під час пресконференції ігорь гіркін висловив невдоволення бездіяльністю керівництва рф та неспроможністю окупантів досягти успіхів у наступальних діях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни, пише Todaysdays.

Цитата

“… гіркін підтвердив своє переконання, що російська армія в її нинішньому стані не може досягти вирішальних бойових результатів і розкритикував бездіяльність російського керівництва” — йдеться у повідомленні. 

Деталі 

Новостворений “клуб сердитих патріотів” колишнього російського офіцера та затятого націоналіста ігоря гіркіна 12 травня провів пресконференцію, на якій обговорив своє невдоволення нинішнім веденням війни росією в Україні.

На конференції також висловився колишній “народний губернатор” самопроголошеної “днр” павло губарєв, який наголосив, що метою війни має бути ліквідація української державності. Координатор політичної партії “інша росія” михайло аксель звинуватив російську владу у відсутності заходів, необхідних для реалізації цілей війни. 

Довідково

 Як раніше оцінювало ISW, “клуб сердитих патріотів” використовує свою платформу для критики внутрішніх кіл російського керівництва, одночасно захищаючи провоєнну фракцію в Кремлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Для росії найгірше тільки починається» — Данілов відреагував на погрози кремля після оголошення про Storm Shadow

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *